Garážová vrata - sekční privátní

Garážová vrata - sekční privátní

Sekční vrata

Vrata sekční se skládají ze sekcí umístěných na sebe dle výšky stavebního otvoru, šířka i výška vrat se vyrábí na požadovaný rozměr. Sekce tloušťky 40 mm jsou vyrobené z pozinkovaného plechu s epoxidovou vrstvou, vypěněné PUR pěnou. Pro dobré izolační vlastnosti mají přerušený tepelný most a z bezpečnostních důvodů jsou zámky sekcí tvarovány proti přiskřípnutí prstů při zavírání vrat.
Vnější motivy – lamela, kazeta, drážka, hladký panel.
Barevné provedení v základní bílé, renolit fólie s imitací dřeva, nástřik dle vzorníku RAL a fládrování vhodné zejména k dřevěným výrobkům. Sekce jsou spojené panty a pohybují se plynule z vertikálních do horizontálních kolejnic pod strop pomocí ocelových lanek na spodní sekci. Lanka se navíjejí na buben torzní tyče. Na torzní tyči jsou pružiny zajišťující plynulý pohyb vrat bez zbytečného odporu. Pojistka při přetržení pružiny je samozřejmostí.
Vrata lze doplnit integrovanými dveřmi se samozavíračem a elektrickým jištěním (dveře možno namontovat i vedle vrat ve stejném vzhledu), prosklením vsazeným do sekce nebo hliníkovou prosklenou sekcí, dekorativním nerez plechem dle vzorníku apod.

Pohony vrat

Pohony stropní tažné mají horizontálně umístěnou dráhu pod stropem garáže. V dráze se pohybuje nekonečný řetěz nebo řemen s jezdcem, který je spojen přes táhlo s horní sekcí vrat. Hlava motoru a řídící jednotky je v plastovém krytu s integrovaným osvětlením garáže při pohybu vrat. Samozřejmostí je pomalý rozjezd a dojezd pohonu pro utlumení rázů a ochrana při najetí vrat na překážku (vrata reverzují nahoru). Pohon je samosvorný proti nadzvednutí vrat. Odblokování pohonu při výpadku el. Energie je možné z vnitřní strany tahem za odjišťovaní provázek nebo zvenčí nouzovým odblokovacím zámečkem.

Pohony boční průmyslové jsou nasunuty na torzní tyč. Řídící jednotka je umístěna na boční špaletě vedle vrat s trojtlačítkem nahoru – stop – dolů. Nouzové otevírání při výpadku el. energie je pomocí nekonečného řetězu.

Pro bezpečnost se montují infrazávory, které hlídají prostor před a za vraty, blikající výstražná lampa a nebo tlaková lišta spodní sekce.

Ovládání: dálkový ovladač, klíčový spínač, kódový zámek, GSM modul ( ovládání přes telefon ), snímač otisku prstů, indukční smyčka, tahový spínač, radar apod.

Vrata design lamela

design lamela

Vrata design lamela

Díky jasným liniím a přesným rozestupům lamel se hodí k jakémukoliv typu domu a zdiva. Snadná údržba a spolehlivý provoz jsou dalšími z mnoha výhod lamelových garážových vrat.
Lamelová vrata jsou standardně dodávána v bílé barvě, na přání je možno mít jakoukoliv barvu dle vzorníku RAL nebo imitaci dřeva v provedení zlatý dub, tmavý dub i mahagon.
Povrchová úprava je u všech variant zvýrazněna strukturou dřeva woodgrain. Pouze imitaci v provedení renolit fólie je možno dodat i v hladkém provedení.

Vrata design kazeta

design kazeta

Vrata design kazeta

Kazetová garážová vrata jsou již po mnoho let ve velké oblibě pro svůj charakteristický vzhled, kterým báječně doplňují architekturu Vašeho domu.
Kazetová vrata nabízejí, jako všechny typy našich výrobků, výbornou ochranu proti vloupání. Kazetová vrata jsou nejvhodnější pro použití dekorativního prosklení. Jsou dodávána vždy s použitím struktury dřeva woodgrain, standardně v bílé barvě.
Samozřejmostí je možnost volby barev dle palety RAL a imitace renolit fólií.

Vrata design drážka

design drážka

Vrata design drážka

Garážová vrata se středovou drážkou se v poslední době stávají stále vyhledávanějším představitelem moderního designu garáží. Užitné vlastnosti tohoto typu garážových vrat zůstávají stejně vynikající jako u všech ostatních modelů.
Středová drážka vytváří opticky jasné a pravidelné linie. Samozřejmostí je možnost použití široké škály barev dle vzorníku RAL.
Povrchová úprava je zvýrazněna designem struktury dřeva woodgrain, pouze při použití imitace renolit fólie je povrch hladký.

Vrata design hladký

design hladký

Vrata design hladký

Toto luxusní provedení vrat si svým moderním a elegantním vzhledem získává v poslední době stále více příznivců.
Garážová vrata vyrobená z panelů bez prolisů se báječně hodí k moderní architektuře. Díky širokému výběru barev dle palety RAL nebo imitace v renolit fólii můžete bez problému sladit vrata s barevnou koncepcí svého domu.
Tato varianta je dodávána vždy v hladkém provedení, tzn. nemá strukturu dřeva woodgrain.

Vrata sekční průmyslová

vrata base

Vrata sekční průmyslová

Ocelová vrata base+
Průmyslová vrata Base+ jsou určena především pro průmyslové a skladovací objekty. Vrata se vyznačují výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi.
Jejich konstrukce vychází z požadavku na co nejvyšší pevnost, odolnost a snadnou a bezpečnou manipulaci.
Provedení plných sekcí tohoto typu vrat nabízíme v oblíbeném designu lamely v bílé nebo stříbrné barvě. Na přání je samozřejmě možné vyrobit tato vrata v jakékoli barvě dle široké palety RAL.

Hliníková vrata ALU+

vrata ALU+

Hliníková vrata ALU+

Hliníková vrata ALU+ nabízejí velkorysé řešení při stavbě či adaptaci průmyslových objektů s požadavkem na výrazné prosklení interiéru.
Při využití kvalitních materiálů se lehkost a elegance snoubí s pevností a stabilitou.
Bezpečnost na základě vizuálního kontaktu a maximální odolnost proti korozi jsou samozřejmostí u tohoto typu vrat.

Hliníková vrata ALM+

vrata ALM+

Hliníková vrata ALM+

Hliníková průmyslová vrata s maximálním prosklením umožňují již zvenku ukázat to, co stojí za to prohlédnout si uvnitř.
Tato varianta průmyslových vrat se výborně hodí například do autosalonů, protože vrata s maximálním prosklením budou již z dálky přitahovat zvědavé pohledy kolemjdoucích, kteří zajisté rádi zavítají i dovnitř.
Na přání je možno mít jakoukoli barvu dle vzorníku RAL.
Vrata s maximálním prosklením do 3000mm šířky jsou bez svislé příčky, od 3001do 5000mm jsou z bezpečnostních důvodů uprostřed rozdělena jednou svislou příčkou.