Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Základem je správně zvolený typ sítě

Díky široké nabídce systémů si snadno vyberete ten nejvhodnější typ. Volit můžete mezi sítěmi pevnými, posuvnými, rolovacími okenními nebo dveřními, síťovými dveřními křídly či luxusními plisé sítěmi.
Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Přestože je jejich funkce především praktická, svým moderním designem se stávají elegantním doplňkem oken a dveří.
Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé a černé barvě a na okně je prakticky neviditelná.
Hliníkový rám je vyroben z válcovaného hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Je dodáván v barvě bílé a hnědé.

Sítě pevné / Popis

sítě pevné

Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná.
Rám o rozměrech 25 x 10 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen plastovými prvky.
Tato síť může být zhotovena i v šikmém provedení. Rám je možno uchytit do konstrukce okna několika způsoby. Nejpoužívanější způsob uchycení je pomocí plastových obrtlíků.

Sítě s límcem / Popis

sítě s límcem

Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly.

Sítě s límcem jsou určeny pro použití do plastových oken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti.
Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 15, 17 a 20 mm.

Mezní rozměry

Typ max. doporučená plocha
Sítě s límcem 2,5 m²

Síť EXT 15 / Popis

síť EXT 15

Sítě EXT 15 jsou určeny pro použití do plastových oken a především tam, kde kde má okno hodně zaoblený venkovní rám.

Sítě EXT 15 jsou určeny pro použití do plastových oken a především tam, kde kde má okno hodně zaoblený venkovní rám. Rám je opatřen límcem o velikosti 15 mm, který dokonale přilne k rámu okna.
Rám je vyroben z extrudovaného hliníku, a tím dosahuje větší tuhosti. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, 8003 nebo v RAL provedení.
Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků o velikostech 14, 16, 20 a 22 mm.

Mezní rozměry

Typ max. doporučená plocha
Síť EXT 15 2,5 m²

Sítě odsazené / Popis

síť odsazená

Sítě odsazené jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu, které vyžadují odsazení protihmyzové sítě, např. z důvodu přesahující okapničky.

Sítě odsazené jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu, které vyžadují odsazení protihmyzové sítě, např. z důvodu přesahující okapničky.
Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná.
Rám o rozměrech 24 x 24 mm je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, dvou imitacích dřeva nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen plastovými prvky barvy bíle nebo hnědé. Pokud síť v zimním období nepoužíváte, můžete ji jednoduše z okna vyjmout a uskladnit.

Mezní rozměry

Typ max. doporučená plocha
Sítě odsazené 2,5 m²

Samonavíjecí okenní sítě / Popis

síť samonavíjecí

Samonavíjecí síť je možno, v době kdy jí nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku.

Samonavíjecí síť je možno, v době kdy jí nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Je dodávána v šedé barvě a je prakticky neviditelná.
Vodící lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé a hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě RAL. V případě odsazení sítě od výplně je možnost dodat vynášecí úhelník 40 x 20 mm.

Mezní rozměry

Typ max. plocha min. šířka
Samonavíjecí okenní sítě 2,5 m² 60 cm
Samonavíjecí dveřní sítě 3 m² 2,5 m²

Samonavíjecí dveřní sítě / Popis

síť samonavíjecí

Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna.

Samonavíjecí síť je možno, v době kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna.
Je dodávána v šedé barvě a je prakticky neviditelná. Vodící lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé a hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě RAL.
V případě odsazení sítě od výplně je možnost dodat vynášecí uhelník 40 x 20 mm. K výrobku je možno dodat pro lepší uchycení magnetickou lištu.

Mezní rozměry

Typ max. plocha min. šířka
Samonavíjecí okenní sítě 2,5 m² 60 cm
Samonavíjecí dveřní sítě 3 m² 2,5 m²

Síťové dveře / Popis

síťové dveře

Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a dalšími doplňky.

Síťové dveře si v poslední době získaly velikou oblibu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a je prakticky neviditelná.
Rám o rozměrech 53 x 20 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen vnitřními plastovými prvky. Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a dalšími doplňky.

Mezní rozměry

Typ max. výška min. šířka
Síťové dveře 240 cm 120 cm

Posuvná síť v lištách / Popis

síť posuvná

Posuvné sítě jsou vhodné tam, kde není možné použít sítě otvíravé.

Posuvné sítě jsou vhodné tam, kde není možné použít sítě otvíravé. Posuvné sítě v lištách je možné montovat buď na rám (typ PS Z), na podlahu a rám (typ PS ZL) a nebo na podlahu a strop (typ PS LL). Ve spodní části rámu sítě jsou vložena pojezdová kolečka, jezdící po spodní liště. V horní části jsou vsazeny aretační dílce, díky kterým je rám fixován k horní liště.
Rám a lišty jsou vyrobeny z extrudovaných hliníkových profilů. Síťovina je z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které dobře snáší teplotní rozdíly. Konstrukce posuvné sítě je standardně dodávaná v barvě bílé nebo hnědé, za příplatek je možné dodat v jiné barvě dle RAL. Síťovina je šedá.

Mezní rozměry

Typ min. šířka max. šířka min. výška max. výška
Posuvná síť v lištách 50 cm 170 cm 50 cm cm 250 cm

Posuvná síť v rámu / Popis

síť v rámu

Posuvné sítě v rámu jsou vhodné pro montáž na rám i do ostění.

Posuvné sítě v rámu jsou vhodné tam, kde není možné použít sítě otvíravé. Posuvné sítě v rámu jsou vhodné pro montáž na rám i do ostění. Konstrukce této posuvné sítě je složena z rámu vnějšího a jednoho (PS R1) či dvou (PS R2) rámů sítě. Ve spodní části rámu sítě jsou vložena pojezdová kolečka, jezdící po spodním profilu vnějšího rámu. V horní části jsou vsazeny aretační dílce, díky kterým je rám fixován k hornímu profilu vnějšího rámu.
Konstrukce posuvné sítě je vyrobena z extrudovaných hliníkových profilů. Síťovina je z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které dobře snáší teplotní rozdíly. Standardní barva konstrukce je bílá nebo hnědá, za příplatek je možné dodat v jiné barvě dle RAL. Síťovina je šedá.

Mezní rozměry

Typ min. šířka max. šířka min. výška max. výška
Posuvná síť v rámu 100 cm 340 cm 50 cm 250 cm