Rolety - látkové

Rolety látkové

Rolety látkové

Stále si myslíte, že rolety mohou vypadat pouze jako nevzhledné a zašedlé kusy textilu, které se při každémdruhém použití zaseknou? Rádi vás přesvědčíme o opaku.
Moderní textilní rolety jsou nezanedbatelnou součástí interiéru, který má navíc skvělou stínící funkci. Látková roleta dneška, to je nepřeberný výběr barev, provedení a druhů látek, které dokonale doplní váš interiér - ať už se jedná o domácnost, pracovnu, kanceláře nebo veřejné prostory - a navíc výborně splní svou stínící funkci.

Látková roleta Apollo

roleta apollo

Řada látkových rolet Apollo je určena zejména pro ochranu místností před přímým slunečním zářením

Řada látkových rolet Apollo je určena zejména pro ochranu místností před přímým slunečním zářením a je vhodná pro kancelářeké budovy, úřady, školy, banky nemocnice apod. tyto rolety se vyznačují velkou odolností proti vlhokosti, prachu nebo poškození.
Jedná se o roletu s volně visící látkou, u které hřídel není uložena v ochranné kazetě.
Boční konzoly, prostřednictvím kterých je roleta kotvena na stěnu nebo strop, jsou bílé nebo šedé. Roletu je možné ovládat pomocí řetízku nebo motorem.

Látková roleta Calypso

roleta calypso

Interiérové textilní rolety Calypso</strong> jsou vhodné zejména do rodinných domů a bytů, kterou je možné namontovat jak na stěnu, tak na strop.

Interiérové textilní rolety Calypso jsou vhodné zejména do rodinných domů a bytů, kterou je možné namontovat jak na stěnu, tak na strop. Ovládání řetízkem je možné doplnit designovým závažím, které řetízek rolety napíná a zabraňuje jeho přivření do okna.
Calypso představuje oblíbený a cenově výhodný typ rolety. Jedná se o roletu s volně visící látkou. Hřídel není uložena v kazetě. Díky široké škále barev komponentů a látek je ideální pro každý interiér.

Látková roleta Orion

roleta orion

Vnitřní látková roleta Orion je vhodná do všech typů oken s výjimkou střešních.

Látková roleta Orion se vyrábí v provedení vnitřních kazetových rolet s hliníkovým krytem. Box a lišty jsou vyráběny jak v základních barvách, tak v imitaci dřeva.
Tyto rolety se montují hlavně na rámy plastových oken a díky tomu mají minimální prosvit světla, což umožnuje jejich použití jako zatemňovací clony.
Vnitřní látková roleta Orion je vhodná do všech typů oken s výjimkou střešních. Díky své praktičnosti a bohatému výběru vzorů látek, barev kazety a vodících lišt, patří mezi nejoblíbenější typ látkových rolet. Roleta se ovládá ručně pomocí řetízku, který je doplněn elegantním závažím.

Látková roleta Titan

roleta titan

Rolety Titan jsou určeny do typizovaných střešních oken Fakro, Velux a Roto.

Rolety Titan jsou určeny do typizovaných střešních oken Fakro, Velux a Roto. Kazetové vnitřní rolety s hliníkovým krytem a vodícími lištami je možné ovládat pružinovým mechanismem a je možné ji zastavit v kterékoli pozici. Kromě tepelného zastínění splní velmi dobře svoji zatemňovací funkci. Kotví se přímo do zasklívací lišty okna. Hřídel s látkou je uložena v rámu rolety. Ovládá se pomocí plastového madla.