Posuvné brány nesené a pojezdové

Posuvné brány nesené

Posuvné brány nesené

brány nesené

Pouze automatické vjezdové systémy Came se mohou honosit pečetí 100% vyrobeno v Itálii.

Pouze automatické vjezdové systémy Came se mohou honosit pečetí 100% vyrobeno v Itálii. Came má institutem ITPI či italským institutem pro bezpečnostní zařízení italských produktů udělen certifikát 100% originální italské kvality.
Skvělé pověsti se společnosti Came dostává nejen díky italské tvořivosti a talentu, ale rovněž díky její foremní politice, která určuje, že inženýrské a konstrukční práce probíhají v Itálii a své montážní linky nepřesunuje do zahraničí. Důvodem jsou také blízcí dodavatelé , kteří se osvědčili během 40 let spolupráce a svůj profit spojili s růstem značky Came.
Originální značka 100% vyrobeno v Itálii je dokladem kvalitního výrobního postupu, jjenž produkuje technologicky spolehlivé a výkonné výrobky. Všechny tyto produkty jsou testovány v extrémních podmínkách, které simulují 10-15 let intenzivního provozu při teplotách -40° C až +80° C.
Řídící jednotky jsou testovány proti riziku magnetického rušení. Automatické vjezdové systémy Came jsou odolné a spolehlivé dokonce v extrémních klimatických podmínkách, jež dokládají přesvědčivé a proslulé jméno mezi montážními specialisty a u svých uživatelů jsou v podvědomí pro svou bezpečnost a výkonnost.

Posuvné brány pojezdové

brány pojezdové

Posuvné pojezdové brány jsou vyráběné z ocelových jaklů 60/40 nebo 60/60 dle velikosti brány.

Posuvné pojezdové brány jsou vyráběné z ocelových jaklů 60/40 nebo 60/60 dle velikosti brány. Do spodního jaklu jsou vsazená pojezdová ložisková kola. Po celé dráze pohybu brány je vybetonován základ do kterého je vložen ocelový „I” profil. Na „íčko” je navařen úhelník jako stříška.Na tomto úhelníku se pohybuje ložiskové kolo s vykrojením a speciální drážkou pro pohyb ve sněhu apod...
Horní vedení brány zajišťuje opěrný jaklový sloupek s vodícími válečky, které se pohybují uvnitř mezi rámem brány a podélně navařeným úhelníkem na horní hraně brány.
Povrchová úprava je možná základním + finálním nátěrem a velmi oblíbeným a trvanlivým žárovým zinkováním jako konečná povrchová úprava s možným dalším nátěrem nebo komaxitem.

Pohony posuvných brán

Elektromechanické pro privátní brány a do menších firem. Elektrohydraulické pro nepřetržitý provoz do velkých a frekventovaných firem. Pohony se montují také na stávající brány. Umístění je vedle průjezdu na betonový základ. Na bráně je přichycen ozubený nylonový nebo ocelový hřeben který zapadá do pastorku pohonu. Koncové spínače na hřebeni jsou mechanické nebo magnetické.

Pohony jsou samosvorné proti násilnému otevření a u větších rozměrů je možné použít horizontální nebo vertikální elektrický zámek pro faxaci křídel v zavřeném stavu. Veškeré pohony lze manuálně odblokovat a bránu otevřít mechanicky při výpadku proudu, pohony na 24V se dají cenově výhodně pohánět záložním zdrojem. Řídící jednotky jsou sofistikované a umožňují řadu funkcí: automatické zavírání, pěší mód (otevření pouze jednoho křídla), ovládání elektrického zámku apod.

Pro bezpečnost se montují infrazávory, které hlídají prostor před a za branou, blikající výstražná lampa a nebo tlaková lišta na hraně brány.

Ovládání: dálkový ovladač, klíčový spínač, kódový zámek, GSM modul (ovládání přes telefon), snímač otisku prstů, indukční smyčka apod.