Brány křídlové

Brány - jednokřídlé a dvoukřídlé

Brány - jednokřídlé a dvoukřídlé

Jednokřídlé a dvoukřídlé brány jsou vyráběné z ocelových jaklů zpravidla 60/40 se zavětrováním, případně s výztuhou pro montáž pohonu. Panty brány jsou systémové s možností seřizování v horizontálním směru a jsou uzpůsobeny pro navaření do ocelových sloupků nebo s kotevní deskou pro montáž do zdiva ( betonu ). Povrchová úprava je možná základním + finálním nátěrem a velmi oblíbeným a trvanlivým žárovým zinkováním jako konečná povrchová úprava s možným dalším nátěrem nebo komaxitem.

Pohony křídlových brán

Pohony

Pohony křídlových brán CAME

Pouze automatické vjezdové systémy Came se mohou honosit pečetí 100 % vyrobeno v Itálii. Came máinstitutem ITPI či italským institutem pro bezpečnostní zařízení italských produktůudělen certifikát 100 % originální italské kvality. Skvělé pověsti se společnosti Came dostává nejen díky italské tvořivosti a talentu, ale rovněž díky její foremní politice, která určuje, že inženýrské a konstrukční práce probíhají v Itálii a své montážní linky nepřesunuje do zahraničí. Důvodem jsou také blízcí dodavatelé , kteří se osvědčili během 40 let spolupráce a svůj profit spojili s růstem značky Came. Originální značka 100 % vyrobeno v Itálii je dokladem kvalitního výrobního postupu, jenž produkuje technologicky spolehlivé a výkonné výrobky.

Pohony

Pohony křídlových brán CAME

Všechny tyto produkty jsou testovány v extrémních podmínkách, které simulují 10-15 let intenzivního provozu při teplotách -40° C až +80° C.
Řídící jednotky jsou testovány proti riziku magnetického rušení. Automatické vjezdové systémy Came jsou odolné a spolehlivé dokonce v extrémních klimatických podmínkách, jež dokládají přesvědčivé a proslulé jméno mezi montážními specialisty a u svých uživatelů jsou v podvědomí pro svou bezpečnost a výkonnost.

Pohony jsou samosvorné proti násilnému otevření a u větších rozměrů je možné použít horizontální nebo vertikální elektrický zámek pro faxaci křídel v zavřeném stavu.
Veškeré pohony lze manuálněodblokovat a bránu otevřít mechanicky při výpadku proudu, pohony na 24V se dají cenově výhodně pohánět záložním zdrojem.
Řídící jednotky jsou sofistikované a umožňují řadu funkcí : automatické zavírání, pěší mód ( otevření pouze jednoho křídla ), ovládání elektrického zámku apod.

Pro bezpečnost

se montují infrazávory, které hlídají prostor před a za branou, blikající výstražná lampa a nebo tlaková lišta na hraně brány.

Ovládání: dálkový ovladač, klíčový spínač, kódový zámek, GSM modul ( ovládání přes telefon ), snímač otisku prstů, indukční smyčka apod.

Bez zbytečného čekání: Vjezdovou bránu si jednoduše otevřete již při příjezdu stiskem tlačítka dálkového ovladače, aniž byste museli opustit automobil. Otevření brány zabere okolo 10s, po průjezdu se brána samočinně zavře.